درباره موسسه قرآنی علیین

پخش ویدیو

مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت علیین به پشتوانه ۲۵ سال سابقه درخشان در زمینه تدریس تخصصی حفظ قرآن کریم به همت حافظ بین‌المللی قرآن کریم دکتر علی رجبی، رتبه اول مسابقات جهانی حفظ کل قرآن کریم و اولین دارنده مدرک استاد درجه یک حفظ قرآن کریم از شورای عالی انقلاب فرهنگی، تأسیس گردیده است. ایشان با ابداع روشی خاص و نوین در زمینه تقویت حافظه، بر مبنای تقویت حافظه تصویری و نیز حافظه مفهومی و تعالی و ارتقاء آن دو، سال ها تلاش و تجربه را در کنار هم آمیخته اند. استاد علی رجبی هم اکنون با همکاری دستیاران خود که همگی از حافظان برتر کل قرآن کریم هستند، به تربیت حافظان مصحف شریف مشغول می باشند. روش آموزش تصویری حفظ قرآن کریم شامل ده‌ها مرحله کارآمد ، لذت‌بخش و علمی است که شاگردان پس از فراگیری آن مراحل، قرآن را بصورت آسان، کاربردی و مانا حفظ می‌نمایند و از انس با حفظ آیات الهی نهایت لذت و بهره را می‌برند.

مراحل تخصصی روش حفظ قرآن کریم مؤسسه‌ی علیین تمامی نیازهای حافظه را در زمینه ی تقطیع و تسلسل آیات، مفاهیم، موضوعات و حافظه ی مفهومی و ادراکی، تحریک صحیح حافظه‌ی صوتی، چگونگی حک شدن تصویر آیات در ذهن، چگونگی تقسیم فشار حفظ بر پایه های مختلف حافظه در بستر زمان، کشف ارتباط تفسیری خواتیم آیات با موضوعات آیات ، راهکارهای پیشرفته تقویت تمرکز، اصول استفاده صحیح از حافظه کوتاه مدت و بلند مدت، روش های صحیح تکرار و تثبیت آیات در ذهن و ده‌ها مورد دیگر را پوشش می‌دهد.

قرآن آموزان پس از گذراندن دوره های تخصصی حفظ تصویری، حافظه‌ای قوی، متمرکز و پویا خواهند داشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest

0

رزرو کارگاه آموزش مهارت‌های روان‌خوانی

علاقه‌مندان محترم می‌توانند به صورت آنلاین در جلسه مشاوره تخصصی دوره آموزش حرفه‌ای حفظ قرآن کریم شرکت نموده و سوالات خود را مستقیما با آقای دکتر علی رجبی مطرح نمایند.

جهت رزرو وقت مشاوره، فرم زیر را تکمیل نمایید.

رزرو کارگاه آموزش مهارت‌های روان‌خوانی

علاقه‌مندان محترم می‌توانند به صورت آنلاین در کارگاه آموزش مهارت‌های روان‌خوانی قرآن کریم شرکت نموده و سوالات خود را مستقیما با آقای دکتر علی رجبی مطرح نمایند.

جهت رزرو کارگاه، فرم زیر را تکمیل نمایید.