فائزون

سلام به دوستان قرآنی عزیز
دکتر علی رجبی حافظ بین المللی قرآن کریم و اولین دارنده مدرک استادی درجه یک از شورای عالی انقلاب فرهنگی در طرح ویژه فائزون که از پائیز سال ۱۳۹۸ راه اندازی گردیده، با شناسایی استعدادهای برتر و کوشا در زمینه حفظ حرفه ای قرآن کریم از سراسر کشور و نیز سایر نقاط جهان، آنها را تا رتبه استادی به صورت کامل بورسیه می‌نمایند. در طرح قرآنی فائزون، ایشان شخصا بصورت حرفه‌ای و تخصصی با استعدادهای درخشان کار می‌کنند.
فائزون : بورسیه استعدادهای برتر 3 این کلاس هم اکنون روزهای دوشنبه ساعت 19 تا 21 بصورت آنلاین در حال برگزاری است.
فائزون : بورسیه استعدادهای برتر 3 شرط پذیرش در دوره ویژه فائزون، حفظ پنج جزء از قرآن کریم بصورت با کیفیت و نیز قبولی در مصاحبه تخصصی می باشد.
فائزون : بورسیه استعدادهای برتر 3 پذیرفته شدگان می بایست تعهداتی علمی و کاری به موسسه علیین ارائه نمایند که در مصاحبه تشریح می گردد.
فائزون : بورسیه استعدادهای برتر 3 از کلیه علاقه مندان به حفظ حرفه ای قرآن کریم که استعدادی شاخص در خود احساس می‌نمایند و دست کم پنج جزء از قرآن کریم را بصورت مسلط حفظ می باشند دعوت بعمل می‌آید تا در آزمون مربوطه و مصاحبه تخصصی شرکت فرموده، از این فرصت استثنایی بهره مند گردند.
فائزون : بورسیه استعدادهای برتر 3 پذیرفته شدگان تا سه سال بصورت رایگان از محضر استاد علی رجبی استفاده خواهند نمود و تا طراز ممتاز با ایشان کار خواهد شد.

فرم ثبت نام در دوره فائزون

فائزون : بورسیه استعدادهای برتر 1

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به مؤسسه علیین می باشد.

اطلاعات تماس

تلفن : ۳۴۲۰۵۰۰۹-۰۲۶

آدرس :کرج – آزادگان – برج یادمان – طبقه سوم

ایمیل : [email protected]

0

رزرو کارگاه آموزش مهارت‌های روان‌خوانی

علاقه‌مندان محترم می‌توانند به صورت آنلاین در جلسه مشاوره تخصصی دوره آموزش حرفه‌ای حفظ قرآن کریم شرکت نموده و سوالات خود را مستقیما با آقای دکتر علی رجبی مطرح نمایند.

جهت رزرو وقت مشاوره، فرم زیر را تکمیل نمایید.

رزرو کارگاه آموزش مهارت‌های روان‌خوانی

علاقه‌مندان محترم می‌توانند به صورت آنلاین در کارگاه آموزش مهارت‌های روان‌خوانی قرآن کریم شرکت نموده و سوالات خود را مستقیما با آقای دکتر علی رجبی مطرح نمایند.

جهت رزرو کارگاه، فرم زیر را تکمیل نمایید.